Wonderglade

Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek için Wonderglade mobil oyununu tercih edebilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35M
  • Sürüm 1.5.10
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Resolution Games AB
Wonderglade indir; Birbirinden farklı mini oyunlar ile dolu sanal bir dünya içerisinde rangarenk oyunlar oynayarak eğlenebilirsiniz.

Wonderglade, Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indrerek oynayacağınıza bir çok mini oyunu barındaran eğlenceli bir platformdur. Birbirinden farklı mini oyunlar ile dolu sanal bir dünya içerisinde rangarenk oyunlar oynayarak eğlenebilirsiniz. Akıllı cihazınızda vakit geçirmek size keyif veriyorsa ve farklı dünyalarda eğlenmek istiyorsanız Wonderglade sanal dünyasını tercih edebilirsiniz

Wonderglade, karnaval temalı klasik oyunların arkadaşlarınız ve ailenizle daha önce hiç olmadığı gibi tamamen yeni deneyimlerin keyfini çıkarabileceğiniz, sürekli büyüyen bir tema parkı ile sizi büyülüyor. Bu VR oyunu Daydream hareket kontrol ünitesine girerek, sizler için ve tüm seviyelere çıkarken, eğerek, püskürttüğünüzde, döndürürken ve güldüğünüzde çok eğlenceli anlar katın. Wonderglade'in içine girdiğinizde altı mini oyun oynayabilir ve Wonder Wheel'de kullanmak için bilet kazanabilirsiniz.

Bistro Basher mobil oyununda Riviera'yı ziyaret edin ve usta bir şefin masasında güzel yemeklerin tadını çıkaracaksınız. Bunun ardından o masaya gelen her şeyi bir çekiçle parçalamaya çalışacaksınız. Mantık olarak platform üzerinde ne kadar çok yıkıma sebep olursanız oyunda kullanacağınız o kadar çok bilete sahip olacaksınız. Daha sonra bu biletleri kullanarak çeşitli yükseltmeler elde edebilirsiniz. Hamster Hoops mini oyunu ile sevimli mi sevimli bir hamster eşliğinde, çeşitli düzeneğe sahip galaktşk bir basketbol oyunu oynayacaksınız. Yönlendirmeleri ne kadar başaörılı bir şekilde gerçekleştirirseniz yine o kadar çok bilet kazanacaksınız.

Tinder Town mini oyunu ile kendinizi 180 derecelik bir şehir ortamında karton yangın dalgalarını söndürmek için su püskürten bir itifaiyeci görevi üstleneceksiniz. Ne kadar uzun süre platform üzerinde kalırsanız ve ne kadar çok binanın ateşini söndürürseniz o kadar çok başarı elde edeceksiniz. Başarılarınız doğrultusunda da bilet kazanacaksınız.Magic Mayhem dünyası ise sihirli bir değnek ile mümkün olduğu kadar çok uçan buz kristalini parçalamaya çalışacağınız özel bir platformda yer alamnıza imkan tanıyor. Buz kristallerinde bulunan saatlerin daha fazla zamana çarpmasıyla, oyunda ne kadar uzun kalırsanız, skorunuz ve biletleriniz o kadar yüksek olur.

İpucu N Tilt Racing daha da mücadele gerektiren bir oyun deneyimi sunar. Özel olarak dizayn edilmiş bir oyun labirentinde top şeklindeki hayvanlar ile sunlan süreye karşı yarışmanız gerekiyor. Oyunda üç seviye ve yarışacak altı hayvan var. Yarışmayı ne kadar hızlı tamamlarsanız, biletler o kadar hızlı açılır.Tiny Tee Golf deneyiminde üç sıraya bölünmüş dokuz mini golf delikleri oynayın. Engelleri hareket ettirmekten kaçının ve topu bir sonraki bölgeye çekmek için top kullanın. Her bir deliğin bir parlaması vardır, daha iyi olanı daha yüksek puanlar ve daha fazla para kazanabilirsiniz.Wonder Wheel mini oyununda ise; yeterince bilet aldığınızda Wonder Wheel'i döndürebilirsiniz. Tekerleği döndürerek, yeni golf kulübü, yarış hayvanı veya yangın hortumu gibi mini oyunlarda kullanılacak yeni eşyaların kilidini açarsınız.

Wonderglade indir